Binnenkort te zien


* Project Transformatie - de nieuwe generatie

Als Vrijeschool Parkstad zoeken wij actief de verbinding met de buitenwereld en met name met kunst en cultuur in de omgeving van onze school.

Voor de klassen 8 starten wij in februari 2019 een cultuurproject. Om dit project tot een succes te maken zijn wij een samenwerking aangegaan met kunstenaars uit de omgeving, met Schunck* en Pit Cultuureducatie Limburg. Ook de Gemeente Heerlen ondersteunt ons hierbij.

Op donderdag 10 januari 2019 was de kickoff van dit project.

In februari gaan we naar de voorstelling 'Doorgrond' van Nina Willems in Schunck* en bezoeken we de Expositie van de New Yorkse streetart kunstenaar Basquiat. Ook gaan we bewoners rondom de school interviewen om hen te vragen wat hun verhaal over Heerlen is.

Op dinsdag 26 februari starten we met workshops in 5 kunstdisciplines:

Muziek door Brendan Gijzen, songwriting door Aïcha Cherif, beeldend door (streetart)kunstenaar Gregor Wintgens, writing & performance door Amber-Helena Reisig (voormalig stadsdichter van Heerlen) en urban dance door Ricardo Hernandez.

Zij begeleiden de leerlingen in het vertellen van hún verhaal over Heerlen in deze kunstdisciplines.

We houden jullie op de hoogte over ons project.

* Open dag op zaterdag 9 februari 2019 (10.30 uur - 14.30 uur)

* stages voor de klassen 9

Deel dit bericht